Pleco Chinese Dictionary

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97 MB
  • Version 3.2.59
  • Dil Türkçe
  • Firma Pleco
Pleco Chinese Dictionary, Çince okuma gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır.

Çince biliyor ve bunu geliştirmek mi istiyorsunuz? Pleco Chinese Dictionary mobil uygulamasının içeriklerinden faydalanabilirsiniz. Akılı cep telefonunuzu kendi değerlerinize göre verimli bir hale getirmek için Pleco Chinese Dictionary mobil uygulamasını Android  cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanız ile Çin dilinizi geliştirebilirsiniz. Çünkü uygulama içerisinde Çince kitaplar yer alıyor. Okuma işleminizi Çince yürüterek dilinizi geliştirebilirsiniz. 

Sınıfının en iyi tanıma motoruyla, onları çizerek bilinmeyen karakterler arama sisteminden yararlanın ve bilmediğiniz kelimeleri öğrenin. Yeni yeni kelimeler öğrenerek kendinizi geliştirmek Pleco Chinese Dictionary mobil uygulaması ile çok kolay. Canlı optik karakter tanıma seçeneği ile sadece cihazınızın kamerasını işaret ederek veya hareketsiz bir görüntüyü kaydırarak sözlükteki Çince kelimeleri arayın. Aradığınız kelimenin anlamını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Herhangi bir sözlük girişinden tek bir tuşa dokunarak bir kart oluşturun, önceden oluşturulmuş kelime listelerini içe aktarın, SRS gibi gelişmiş teknikleri kullanın ve boşluk doldurma ile tonlama alıştırmaları dahil olmak üzere çeşitli modlarda çalışabilirsiniz. 

Pleco Chinese Dictionary indir